Krāsainie metāllūžņi

Kā tiek vērtēti krāsainie metāllūžņi?

Ņemot vērā, ka ikdienā izgāztuvēs nonāk tonnām lūžņu kā nolietota sadzīves tehnika, automašīnu rezerves daļas, celtniecības atkritumi, var saprast, ka ne pārāk augstu vērtēts. Vēl biežāk krāsaino metālu lūžņus var atras cehos un bijušo uzņēmumu pagalmos, kur tie savācās daudzu gadu garumā. Šis krāsainais metāls nevienam nav vajadzīgs, un ja nevienam nav vajadzīgs, tas turpinās mētāties vēl ilgi.Taču ir vēl labāks un izdevīgāks risinājums!!!

Pietiek aplūkot mūsu metāllūžņu iepirkšanas cenas, lai saprastu cik šie "atkritumi'' ir vērtīgi. Patiesi daudz izdevīgāk ir nodot nekā vispār neievērot tos vai vienkārši izmest tos. Mūsdienās ievērojot nepārtaukto metāla cenu pieaugumu tā iegūšanā, krāsainie metāllūžņi kā izejviela ir ļoti izdevīga , jo tas ir pieprasīts dažādās nozarēs un tam ir divi iemsli.

Pirmkārt, otrreizēja pārstrāde dod iespēju samazināt zudumus, kas nozīmē krāsainā metāla lūžņu pašizmaksas minimalizēšanu gatavajai produkcijai. Ne mazāk nozīmīgs ir ekoloģiskais aspekts: krāsaino metāllūžņu iepirkšana tālākai pārstrādei samazina negatīvo tehnoloģijas ietekmi uz dabu, kas ir nopietns ieguldījums ekoloģiskās situācijas uzlabošanai.

Tādēļ- ja Jums ir nederīgi krāsainie metāllūžņi, tos nodot ir vienkārši. Neskatoties uz metāllūžņu daudzumu SIA "Latmetāls Steel" piedāvā gan vislabāko risinājumu to savākšanai, gan vislabāko cenu.

Apmaksas summa par krāsainajiem metāllūžņiem tiek aprēķināta, ņemot vērā lūžņu svaru, kategoriju un kvalitāti, kā arī konkrētajā laika posmā noteiktās iepirkuma cenas.

Krāsaino metāllūžņu cenas un kategorijas skatīties šeit.