Melnie metāllūžņi

Melnie metāllūžņi – produkti, nederīgi tiešai izmantošanai vai to daļas, kuras ir zaudējušas ekspluatācijas vērtību nolietojuma rezultātā, un sevī satur melnos metālus un to sakausējumus, kā arī metāla izstrādājumi ar nenovēršamiem defektiem, ražošanas un apstrādes pārpalikumi un to sakausējumi.

 

Neskatoties uz to, ka melnais metāls ir lielākā daudzumā, nekā krāsainais, pavisam nedaudzi to izlemj nodot. No vienas puses tas ir saprotams, jo melno metāllūžņu cenas ir zemākas, kā arī ir virkne citu problēmu - demontēt metāla konstrukcija, transports utt. Mūsu kompānija realizē melnā metāla iepirkšanu Jums izdevīgos un ērto apstākļos. Ja Jums nav laika un iespējas nodot metāllūžņus, tad mēs Jums piedāvājam šādus pakalpojumus: 

  • transporta pakalpojumi
  • demontāža.

Nodrošināsim arī ar vajadzīgajiem dokumentiem metāla pārvadāšanai.

 

Mēs Jums piedāvājam vislabāko melnā metāla cenu!!!

Nododot nolietotu transportlīdzekli Jūs bez maksas saņemsiet oficiālu likvidācijas sertifikātu, un Jūsu auto tiks noņemts no uzskaites CSDD. Nepieciešamie dokumenti, lai varētu nodot automobīļa vraku – automobīļa tehniskā pase un personas apliecinošs dokuments. Uzņēmuma pārstāvis uz vietas izrakstīs likvidācijas sertifikātu, kas apliecinās, ka automašīna ir pieņemta pārstrādei un utilizēta, ievērojot ES pieņemtās normas.

 Melno metāllūžņu cenu skatīties šeit